O nas

Intertrans PKS Sp. z o.o.. wywodzi się z państwowego przedsiębiorstwa PKS w Głogowie. W 1999 roku firma została sprywatyzowana. Jesteśmy jednym z największych przewoźników w regionie, rocznie ok 3,5 mln osób korzysta z naszych usług.

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz na dostarczanie usług jak najwyższej jakości. Ważna jest dla nas lokalna społeczność i jej potrzeby, dlatego prowadzimy badania wśród mieszkańców, stosujemy się do norm dotyczących ochrony środowiska, a także angażujemy się w edukację nt. bezpieczeństwa komunikacji drogowej dorosłych i dzieci, współpracujemy z przedszkolami i szkołami, współfinansujemy przejazdy szkolne dla dzieci z rodzin mniej zamożnych.

W sferze biznesowej kierujemy się naszą misją, zdefiniowaną wspólnie przez pracowników firmy: Przewozimy naszych klientów pewnie i bezpiecznie, do celu, na czas, w komfortowych warunkach, za uczciwą cenę. Robimy wszystko, aby naszym klientom zapewniać jak najlepsze usługi – sukcesywnie wymieniamy tabor, poprawiamy warunki jazdy i słuchamy sugestii pasażerów. Czujemy się odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo i komfort podróży.