Oferta wynajmu

Lokale na Wynajem – Oferta 2021

Lokalizacja

Zajezdnia przy ul. Piastowskiej 5 znajduje się w sercu Głogowa, w dzielnicy Stare Miasto. W okolicy znajdują się m.in. szkoły, urzędy i przeróżne firmy handlowo-usługowe. Na samej zajezdni swoją siedzibę mają ogólnopolskie firmy takie jak: ARRA Group, Grand Sp.K. oraz INTERTRANS PKS Sp. z o.o. W pobliżu są również tereny zielone i rekreacyjne. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Teren zajezdni jest wyposażony w monitoring i ochronę 24h/7.

Na terenie zajezdni znajdują się ogólnodostępne, płatne miejsca postojowe dla klientów oraz pracowników obiektu. Poza wyznaczonymi miejscami do parkowania samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych, klient może skorzystać z usług świadczonych przez naszych wspólników i współpracowników, m.in. z myjni, stacji paliw, serwisu i sklepu motoryzacyjnego, usług księgowych, usług transportowych oraz wielu innych usług. Również klient może w tej lokalizacji skorzystać z najbardziej rozbudowanej oferty różnych pomieszczeń na wynajem. Od lokali przeznaczonych na biura i konferencje, do lokali przeznaczone na mniejsze magazyny, garaże czy duże hale.

Oferta

Mamy szeroki wachlarz oferowanych pomieszczeń, powierzchni i miejsc parkingowych na terenie obiektu przy ul. Piastowskiej 5. Oto co oferujemy:

Lokale biurowe – mamy do zaoferowania lokale o powierzchni od 15m2 do 22m2, wyposażone w klimatyzację. Lokale są zlokalizowane w zabytkowym budynku w centrum lokalizacji. Na życzenie klienta mogą być one sprzątane lub umeblowane.

Magazyny – dostępne są u nas magazyny od 14 m2 do 100 m2. Są zlokalizowane na parterze lub piętrze, we wszystkich dostępne są wszelkie media. Oferujemy również nieogrzewane magazyny, utrzymujące przez cały roku temperaturę w okolicach 10-17 stopni Celsjusza.

Garaże – posiadamy garaże na samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Wszystkie garaże posiadają ogrzewanie, prąd i oświetlenie. Część garaży posiada nawet kanał z podnośnikiem!

Hale Magazynowe – posiadamy hale magazynowe od 60m2 do nawet 300 m2. Część hal wyposażone są w ogrzewanie, sprężone powietrze czy nawet kanał z podnośnikiem.

Miejsca parkingowe – na naszej lokalizacji, można również skorzystać z usługi najmu dodatkowych miejsc parkingowych, dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Sale konferencyjne – dla naszych najemców również dostępne są dwie salki konferencyjne: o powierzchni 22m2 i 80m2. Usługa wynajmu jest bezpłatna po wybraniu odpowiedniego wybranego pakietu. Na życzenie klienta, możemy udostępnić m.in. laptop, rzutnik oraz naczynia wraz z aneksem kuchennym.

Powierzchnie utwardzone – istnieje również możliwość wynajęcia placu o dowolnej powierzchni, jest to uzależnione od dostępności.

Dodatkowe korzyści

Przyszli najemcy mogą również skorzystać z naszych dodatkowych usług:

Usługi Rachunkowe – dla potencjalnych najemców proponujemy zniżkę na usługi naszego biura rachunkowego. W zakres jego działalności wchodzą m.in.: pośrednictwo finansowe i działalność pomocnicza z nim związana, działalność rachunkowo – księgowa, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Odpowiednie miejsce na prowadzenie twojego biznesu – dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest fakt, iż działa tutaj duża grupa zróżnicowanych najemców oferujących różnego rodzaju produkty i usługi. Jest to idealna okazja nawiązać kolejne kontakty biznesowe i nową współpracę.

Reklamy na banerach i w social mediach – naszym najemcą udostępniamy skorzystanie z naszych zewnętrznych banerów reklamowych, reklamy na naszym profilu Facebook-owym oraz umożliwiamy kolportaż ulotek i plakatów na terenie obiektu.

Wieloletnia współpraca – stawiamy na wieloletnią współpracę pomiędzy najemcami. Obecnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami ponad dwie dekady! Dla nowych klientów gwarantujemy brak zmian cen przez okres 12 miesięcy.

Oferta szyta na miarę potrzeb klienta – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej dobrać ofertę pod jego potrzeby i wymagania. Umowa jest krótka, przejrzysta i zwięzła, cenimy sobie uczciwość i dobrą współpracę.

Ochrona i monitoring 24h/7 – teren naszej zajezdni jest terenem zamkniętym, monitorowanym oraz ochranianym.

Usługa kompleksowa wynajmu – za dodatkową opłatą klient nie tylko może wynająć sam lokal, ale dodatkowo na życzenie klienta możemy go przystosować pod jego potrzeby, umeblować czy świadczyć usługi sprzątania.

Wsparcie techniczne i administracyjne – do dyspozycji naszych najemców są nasi pracownicy. W razie jakichkolwiek awarii w lokalu lub jego obrębie oraz innych trudności nasi pracownicy udzielą Państwu stosownego wsparcia i pomocy.

Stacja Paliw – dla klientów biznesowych oferujemy również usługi sprzedaży oleju napędowego na naszym obiekcie na bezobsługowej stacji paliw czynnej 24h, 7 dni w tygodniu.

Myjnia – Już od 1997 roku świadczymy usługi mycia i czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów takich jak: samochodów osobowych, autobusów, pojazdów dostawczych i ciężarowych, cystern i innych pojazdów specjalnych. Zajmujemy się czyszczeniem aut zewnątrz i wewnątrz, a nowością w naszej ofercie jest ozonowanie pojazdów.

Serwis samochodowy, stacja kontroli pojazdów i serwis blacharsko-lakierniczy – Tak jak w przypadku myjni świadczymy w tym zakresie usługi już od roku 1997, a zakres oferowanych przez nas usługi i produktów jest dedykowany różnym pojazdom i klientom.

I inne. O szczegóły zapytaj sprzedawcę.

Zapytaj o ofertę dla ciebie już dziś!

Ceny już od 250,00 zł netto + media!

Kontakt w sprawie wynajmu

Tel: 609 446 258

e-mail: fplaszczyca@intertranspks.com.pl